Advertisement
banner

Infinite – Chris Evans wystąpi w nowym dziele Antoine’a Fuquy!

Wygląda na to, że długo kinowa przygoda Chrisa Evansa jako Kapitana Ameryki niebawem dobiegnie zatem, zatem aktor zaczął się rozglądać za nowymi projektami. Jednym z nich jest projekt Infinite, będący adaptacją powieści, którą wyreżyseruje Antoine Fuqua.

Chris Evans

null

Zobacz również: Yesterday – zwiastun komedii o zespole The Beatles w reżyserii Danny’ego Boyle’a!

Prawa do książki autorstwa D. Erica Maikranza pt. The Reincarnationist Papers zdobyła wytwórnia Paramount. Sama powieść podąża śladami mężczyzny o imieniu Evan Michaels, który prześladowany jest przez wspomnienia z z dwóch poprzednich wcieleń. Ponadto bohater spotyka na swojej drodze bardzo starą, tajną organizacją złożoną z podobnych jemu członków. Jej nazwa to Cognomina. Ugrupowanie zrzesza ludzi posiadających możliwość całkowitego przywołania swoich wspomnień z różnych wcieleń. Zatem członkowanie organizacji są wieloletnimi agentami zmian, mającymi wpływ na kształtowanie się historii ludzkości. Evan Michaels chciałby ostatecznie dołączyć do omawianego ugrupowania niesamowitych indywiduów.

Scenariuszem zajęli się Ian Shorr John i Lee Hancock. Oczekuje się, iż produkcji pozwoli na rozwinięcie zyskownej serii, której twarzą będzie Chris Evans.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Marvel Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?