Ip Man 4 – pierwszy zwiastun. Mistrz wyrusza do Ameryki!

Ip Man 4 to kolejna odsłona azjatyckiego kina kung-fu o tytułowym mistrzu stylu Wing Chun. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź filmu, w której główny bohater wyruszył, aż do Ameryki!

Jak można przeczytać w opisie produkcji, w Ip Man 4 mistrz wyruszy do USA, by wspomóc swojego ucznia, który rozdrażnił społeczność sztuk walki otwierając pierwszą szkołę Wing Chun.

IP MAN 4 《叶问 4》teaser trailer

First look at IP MAN 4 《叶问 4》teaser trailer, starring Donnie Yen 甄子丹! Coming soon to theatres this year. #叶问 #叶问4 #甄子丹

Opublikowany przez Shaw Theatres Poniedziałek, 18 marca 2019

Gwiazdą i odtwórcą głównej roli jest Donnie Yen. Partnerować mu będzie znany z serii o Boyce Scott Adkins. W obsadzie anonsowany jest również ponowny występ Kwok-Kwan Chana, który wciela się w dorosłego Bruce’a Lee.

Zobacz również: Once Upon a Time in Hollywood – plakat dziewiątego filmu Quentina Tarantino

Filmy o Ip Manie to jedna z najbardziej dochodowych azjatyckich serii filmowych. Łączny zysk wszystkich filmów to prawie 172 miliony dolarów, z czego 156 milionów zapewniły właśnie wpływy z Ip Man 3. Dla Donniego Yena trzecia część Ip Mana to również najbardziej dochodowy film z nim w roli głównej. W zeszłym roku premierę miał też pierwszy spin-off serii Master Z.

scott adkins ip man 4 foto

fot. kadr z trailera Ip Man 4

Źródłó: facebook.com/Shaw Theatres / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Ip Man 4

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?