Irlandczyk zmierza do kin! Zobacz film na wielkim ekranie!

Choć najnowszy film Martina Scorsese jest produkcją platformy Netflix, w drodze wyjątku pojawi się na kilka dni w określonych salach kinowych. Nie przegapcie tej okazji!

Irlandczyk to osadzona w powojennej Ameryce epicka gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheeerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostanę przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Kadr z filmu Irlandczyk / fot. Materiały prasowe / Netflix

Kadr z filmu Irlandczyk / fot. Materiały prasowe / Netflix

Zobacz również: Irlandczyk – w jakich kinach obejrzymy film? Oto pełna lista!

Opowieść o Franku Sheeranie pojawi się w wybranych kinach od 22 listopada! W obsadzie znajdują się takie ikony kina z gangsterami jak: Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?