the old guard background Advertisement

Jak poślubić milionera ze świetnym otwarciem w polskich kinach

Jak poślubić milionera zadebiutował w miniony weekend  w polskich kinach i podbił serca ponad 200 tysięcy widzów. Komedia była w tym okresie najpopularniejszym polskim filmem.

Zobacz również: Witamy w innej rzeczywistości – recenzja Jak poślubić milionera

Oficjalny opis Jak poślubić milionera brzmi: komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie  drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

socha rola film jak poślubić milionera

fot. Ola Grochowska

W obsadzie znajdują się: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska. Za reżyserię odpowiada Filip Zylber (Serce nie sługa), a scenariusz adaptujący holenderski film Ellis in Glamourland napisała Karolina Szymczyk-Majchrzak.

Jak poślubić milionera produkuje: Endemol Shine Polska na zlecenie: Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtela.  Za dystrybucję w polskich kinach odpowiada firma Dystrybucja Mówi Serwis.

Film trafił do kin 29 listopada 2019 roku.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. Ola Grochowska

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?