AdvertisementJak Robert Downey Jr. wchodził w rolę? Zobaczcie pierwsze nagrania do roli Tony’ego Starka!

Od niego zaczęło się całe Marvel Cinematic Universe. Z okazji zakończenia wielkiego rozdziału w historii franczyzy, pojawiło się bardzo ciekawe wideo związane z Robertem Downeyem Jr.

Już wkrótce na DVD i Blu-rayu w kolejnych krajach zaczną się pojawiać wydania Avengers: Koniec gry, stąd też zaczęto udostępniać specjalne zakulisowe materiały. Nie mógł się oczywiście na nich nie pojawić sam Robert Downey Jr., który swoją przygodę w MCU zakończył we wspomnianej produkcji.

Zobacz również: Marvel wygrywa po latach sądową sprawę o plakat Iron Mana 3

To póki co drobny wycinek wypowiedzi ekipy filmowej – na czele z szefową castingu i Jonem Favreau – którzy 11 lat temu rozpoczęli współpracę z Downeyem Jr., nadając tym samym nowy bieg karierze aktora i tworząc obraz bodaj najważniejszego filmowego Avengera. Z pewnością w specjalnych materiałach Endgame spotkamy się jeszcze z wieloma podobnymi atrakcjami.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Iron Man

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?