Jak wyglądałby Ryan Gosling jako Constantine? Fani pokazują!

Fani komiksów DC lubią co jakiś czas podywagować, jak ich idole wyglądaliby w wersji live-action. Często dają propozycje, który znany aktor sprawdziłby się w danej roli. Tym razem możemy zobaczyć, jak wyglądałby Constantine, gdyby grał go Ryan Gosling.

Gosling jest w ostatnich latach na fali, a niedawno pokazał się z bardzo dobrej strony w Blade Runner 2049, nie dziwi więc, że charakterystyczny aktor chętnie byłby widziany przez wielu jako John Constantine – również przecież typ (anty)bohatera-samotnika:

Fanmade: Ryan Gosling as john constantine from DC_Cinematic

Zobacz również: Benedict Cumberbatch zagra Króla Artura?

W przeszłości rolę kontrowersyjnego demonologa odtwarzały na ekranie dwie osoby. Pierwszą był Keanu Reeves w pełnometrażowym filmie z 2005 roku. Zaraz po nim Matt Reeves, który wystąpił w szybko anulowanej solowej serii, a potem miał gościnne występy w Arrow czy Legends of Tomorrow.

Widzielibyście Goslinga jako następcę tej dwójki?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?