the old guard background Advertisement

Jak wytresować smoka 3 – zwiastun kontynuacji genialnej serii!

Wytwórnia Universal Pictures i DreamWorks Animation opublikowały właśnie pierwszy zwiastun trzeciej części genialnej, animowanej serii znanej w Polsce pod tytułem Jak wytresować smoka! Zachęcam z całego serca do zapoznania się z poniższym materiałem, koniecznie musicie zobaczyć ten zwiastun!

Jak wytresować smoka to wysoce oczekiwana przez fanów animacji na całym świecie produkcja, której bohaterem jest nietęgo wyglądający chłopak o imieniu Czkawka (Jay Baruchel). Młody idealista właśnie realizuje swoje wielkie marzenie. Jest nim stworzenie prawdziwej utopii, gdzie ludzie i smoki żyją ze sobą w zgodzie. Z kolei odkrycie przez Szczerbatka nieokiełznanego oraz nieuchwytnego towarzysza, skutecznie odciąga Nocną Furię od jego domu, a także przyjaciół. Kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo, zdolności przywódcze chłopaka zostają bezlitośnie przetestowane. Tym razem zarówno smoki, jak i ich jeźdźcy będą musieli podjąć niemożliwe wręcz decyzje, aby zapewnić przetrwanie obu gatunkom.

A następnie możecie obejrzeć zapowiedź w wersji z polski dubbingiem.

Zobacz również: Claire Foy jako Elisabeth Salander w zwiastunie The Girl in the Spider’s Web

Reżyserem obrazu jest Dean DeBlois. Obsada składa się z kolei z następujących nazwisk: Jay Baruchel, America Ferrera, Kit Harington, Cate Blanchett, Gerard Butler, Kristen Wiig, Craig Ferguson i F. Murray Abraham.

Animacja Jak wytresować smoka 3 pojawi się w polskich kinach już 15 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures; DreamWorks Animation

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jaks pisze:

Mam nadzieje, że to nie będzie ostatnia część. Co prawda reżyser mówił że nie będzie kontunuacji, ale po przejęciu przez Comcast DreamWorks można mieć nadzieje że będą możliwe kontynuacje. Tym bardziej że kury znoszącej złote jaja się nie zabija. Teraz mamy ogromną ilość wypuszczanych filmów animowanych a ta seria ma już ugruntowaną markę

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?