Jaka przyszłość czeka Nowych Mutantów?

Jednym z największych pytań związanych z fuzją Disneya i 20th Century Fox jest sposób postępowania z serią X-Men oraz jej bohaterami. Mroczna Phoenix okazała się kosmiczną porażką, która przyniosła jedynie straty. Teraz dowiadujemy się, że Disney nie jest również zadowolony z jakości Nowych Mutantów.

Nowi Mutanci to bez wątpienia produkcja, która miała być przełomem dla serii X-Men. Niestety od samego początku boryka się z samymi problemami. Chociaż pierwszy zwiastun zobaczyliśmy 13 października 2017 roku, to nadal nie wiemy, jak film będzie wyglądał w ostatecznym rozrachunku. Twórcy decydowali się wielokrotnie na różnego rodzaju dokrętki, wprowadzali nowe postacie oraz zmieniali sceny. Systematycznie przekładano również daty premier. Pierwotnie opowieść miała zadebiutować 13 kwietnia 2018 roku, następnie 22 lutego 2019 roku, a później 2 sierpnia 2019 roku. Ostatecznie produkcja ma trafić do kin dopiero 3 kwietnia 2020 roku. Teraz jednak dowiadujemy się, iż Disney cały czas nie jest zadowolony z końcowego kształtu widowiska, do którego prawa nabył wykupując studio 20th Century Fox.

Zobacz także: Projekt Gambita upada, Nowi Mutanci z nową datą, już od Disneya

Kadr z filmu Nowi Mutanci

Fot. Materiały prasowe

Jak podaje portal Variety, przedstawiciele Disneya uważają, że film nie ma potencjału na kasowy sukces i może powtórzyć klęskę Mrocznej Phoenix. Według opublikowanego raportu, historia Jean Grey osiągnęła gorsze wyniki częściowo dlatego, że produkcja została zignorowana przez Disneya. Nie zyskała podobno odpowiedniej uwagi, jeśli chodzi o marketing. Podobna sytuacja może mieć miejsce w przypadku Nowych Mutantów. Ponadto Variety sugeruje, że The New Mutants może zostać wydane na platformie streamingowej Hulu bądź Disney+, co byłoby o wiele tańsze niż przyznanie filmowi premiery kinowej.

Źródło: comicbook.com/ Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?