Jake Gyllenhaal jako Mysterio w Spider-Man: Far From Home?

Powstaje coraz więcej spekulacji na temat tego, kto wcieli się w głównego złoczyńcę w Spider-Man: Far From Home. Jednym z kandydatów jest Jake Gyllenhaal, który miałby wcielić się w postać Mysterio.

Aktora dostrzeżono nawet w Londynie, nieopodal miejsca, gdzie kręcony jest kolejny film o Spider-Manie. Wykonał on nawet zdjęcie zamieszczone później na Instagramie w towarzystwie charakteryzatora Donalda Mowata, z którym współpracował m.in. przy Zwierzętach nocy, Life, Labiryncie, Niezwyciężonym oraz Wolnym strzelcu. Postać Quentina Becka zwanego też Mysterio stworzyli Stan Lee oraz Steve Ditko. Po raz pierwszy można było go ujrzeć w trzynastym zeszycie komiksu The Amazing Spider-Man z 1964 roku.

📸 @mowatdonald

Post udostępniony przez Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaaldaily)


Zobacz również: Spider-Man: Far From Home – Numan Acar w obsadzie. Czyżbyśmy poznali kolejnego złoczyńcę?!

Przypomnijmy, że w roli Sępa powróci Michael Keaton. Oczywiście, jako Spider-Mana ponownie zobaczymy Toma Hollanda. Za reżyserię odpowiadać będzie Jon Watts, a scenariusz wyjdzie spod rąk Chrisa McKenna oraz Erika Sommersa. Mający premierę w zeszłoroczne wakacje Spider-Man: Homecoming zarobił ponad 880 milionów dolarów.

Data premiery Spider-Mana: Far From Home zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?