Jake Gyllenhaal w Spider-Man: Homecoming 2? Są rozmowy na temat roli Mysterio!

Coś, co do niedawna wydawało się niemożliwe, teraz staje się faktem. Ten niesamowicie zdolny aktor miał już wcześniej możliwość wcielenia się w rolę człowieka-pająka w ramach zastąpienia Tobeya Maguire, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Tym razem, dla odmiany, prawdopodobnie zobaczymy go w roli.

Gyllenhaal prowadzi rozmowy w kwestii roli Mysterio. W komiksach to Quentin Beck, osoba, która po nieudanej karierze aktorskiej została specjalistą od efektów specjalnych. Później zaczął używać swoich umiejętności, aby skutecznie wprowadzać w życie swoje kryminalne plany.

Z pewnością występ tak znakomitego aktora może podwyższyć oczekiwania wobec sequela i tak bardzo dobrego Homecoming. A z kimś takim jak Gyllenhaal można nawet pokusić się o czekanie na występ na poziomie Vulture’a (Michael Keaton), Killmongera (Michael B. Jordan), a może nawet Thanosa (Josh Brolin).

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiał prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kemyt pisze:

Przecież już dawno była mowa że druga część nie będzie miała podtytułu „Homecoming”

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?