James Cameron potwierdził, że nowy Terminator dostanie kategorię R!

James Cameron w rozmowie z portalem Flicks And The City poinformował, że Terminator: Mroczne Przeznaczenie dostanie kategorię R, gdy trafi do kin. Można więc śmiało liczyć na mięsisty od wulgaryzmów i krwawy film.

Cameron poza tym potwierdził, że nowa część będzie bezpośrednio kontynuowała wątki z pierwszej odsłony serii oraz Dnia Sądu.

Film jest ponury, bardzo brutalny, szybki, intensywny, linearny. Cała historia rozgrywa się w ciągu 36 godzin.  Nie ma w niej niczego pompatycznego lub skomplikowanego. Skupiamy się przede wszystkim na bohaterach, a całość jest bardzo współczesna i oferująca widowni szybką, mrożącą krew w żyłach jazdę.

Cameron

Fot. Paramount Pictures

Zobacz również: Premiera Sonica opóźniona z powodu poprawek wokół filmu!

W Terminator: Mroczne Przeznaczenie na ekranie ponownie ujrzymy Arnolda Schwarzeneggera i Lindę Hamilton, a poza tym w obsadzie znajdują się Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta. Cameron i Miller wyznaczyli odpowiedni zespół scenarzystów, którzy mają być odpowiedzialni za kształt nowej trylogii. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary ConnorWojna światów) oraz Justin Rhodes. Premiera filmu jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: MovieWeb/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr ze zwiastuna filmu Terminator: Mroczne Przeznaczenie

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?