Advertisement

James Cameron ujawnił tytuł roboczy nowego Terminatora i rolę Arnolda Schwarzeneggera!

Trwa proces produkcji szóstej części Terminatora, a tymczasem James Cameron ujawnił w rozmowie z Yahoo! tytuł roboczy nadchodzącego obrazu.

W rozmowie z redaktorem portalu Yahoo! James Cameron, odpowiadający za Terminatora 6, wspomniał o tym, jaki tytuł roboczy będzie miał obraz:

Nazywamy go: Terminator: Dark Fate. Na chwilę obecną tak brzmi nasz tytuł roboczy.

Cameron wspomniał także portalowi IGN, przy okazji premiery Alita: Battle Angel, o udziale Arnolda Schwarzeneggera w kolejnym Terminatorze. Zdradził on, że ujrzymy aktora w innej niż dotychczas roli:

Arnold powrócił i jest zły… jest zdecydowanie innym Terminatorem niż widzieliśmy go wcześniej. Właściwie ma całkiem inny numer seryjny, ale jest też innym facetem niż widzieliśmy go dotychczas.

Zobacz również: Oto zakulisowe wideo przedstawiające Terminatora 6!

James Cameron, mimo, że odzyskał prawa do swojej ukochanej marki i jest producentem wykonawczym filmu, nie zasiądzie na stołku reżyserskim, bo w tym czasie będzie zajęty nowymi częściami Avatara. To miejsce przypadło reżyserowi Deadpoola, Timowi Millerowi. Miał on już okazję pracować z Cameronem w 1991 roku przy produkcji Terminator: Dzień sądu. Obaj Panowie stworzyli odpowiedni zespół scenarzystów, planujących prawdopodobnie trylogię, która będzie zupełnie odrębną historią. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Nerd Reactor

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?