James Gunn wraca na Twittera z tajemniczą wiadomością

James Gunn zniknął z Twittera po tym jak Disney zwolnił go z posady reżysera Strażników Galaktyki 3.

Po upublicznieniu przez konserwatywny portal The Daily Caller starych wpisów na Twitterze Gunna, gdzie ten w latach 2008-2009 miał żartować na temat gwałtu, molestowania czy pedofilii, Disney zwolniło reżysera z projektu pod tytułem Strażnicy Galaktyki 3. Gunn po miesiącach przerwy, niespodziewanie wrzucił tweeta ale szybko go usunął. Spekuluje się, iż był to jedynie szkic dawnego tweeta, który twórca przypadkowo udostępnił. Miał się rzekomo odnosić do zmarłego zwierzaka kolegi Gunna, Davida Hasselhoffa.

james gunn

Niedługo po wyrzuceniu reżysera, w sieci pojawiła się petycja o przywrócenie Gunna. Obsada Strażników Galaktyki wystosowała list otwarty do Disneya, namawiając wytwórnię do ponownego zatrudnienia reżysera. Pomimo plotek, jakoby Marvel Studios również starało się interweniować w kwestii Gunna, studio Disney postanowiło podtrzymać swoją decyzję po spotkaniu reżysera z przewodniczącym Disneya, Alanem Hornem.

Gunn zajmował się pisaniem scenariusza Strażników Galaktyki Vol. 3, a zdjęcia do tego filmu miały rozpocząć się jesienią tego roku w Atlancie. Mówiono nawet o pojawieniu się obrazu w kinach w 2020 roku, jednak wytwórnia Marvel Studios nie potwierdziła tej informacji.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: heroichollywood

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?