James Gunn za sterami Legionu Samobójców 2?!

James Gunn po nie tak dawnych niesnaskach z Disneyem postanowił najwidoczniej rozpocząć współpracę z konkurencyjnym Warner Bros.!

Nic tak nie tworzy burzy w internecie, jak doniesienia dotyczące produkcji z uniwersum DC. Jak informuje io9, z reżyserem dwóch części Straźników Galaktyki prowadzone są właśnie negocjację w kwestii objęcia stanowiska scenarzysty oraz reżysera Legionu Samobójców 2! Co za tym idzie – prawdopodobnie zacznie on tworzyć skrypt filmu od zera, ewentualnie naniesie swoje poprawki.

Fot. mat. prasowe

Już sam fakt, że zwolniony z Marvel Studios Gunn może współpracować z bezpośrednim konkurentem w postaci DC Entertainment jest nie lada wydarzeniem. Dodatkowo wcześniej z sequelem Legionu kojarzony był Gavin O’Connor, który ostatecznie zrezygnował z projektu na rzecz filmu z Benem Affleckiem w obsadzie. Z całą pewnością, jeśli negocjacje zakończą się sukcesem, Warner Bros. zyska kolejnego po Jamesie Wanie zdolnego twórcę. Zanim jednak zaczniemy przesadnie się cieszyć, poczekajmy na informację o wyniku rozmów Gunna ze studiem.

Źródło: io9 / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?