James Wan przestrzega przed nieprawdziwymi doniesieniami o Mortal Kombat!

James Wan, za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, ostrzegł wszystkich przed nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi reboota Mortal Kombat.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiały się doniesienia na temat obsady oraz poszukiwań lokacji dla reboota filmu Mortal Kombat. Producent widowiska James Wan zaprzeczył jednak tym pogłoskom, podkreślając, że obraz jest jeszcze w zbyt wczesnej fazie produkcji. Natomiast osoby szerzące tego typu kłamstwa określa on  mianem”trollujących”.

Zobacz również: Filmowy Mortal Kombat bez Scorpiona i Suba-Zero?!

Pierwsza gra wideo z serii Mortal Kombat została stworzona przez Midway Games i trafiła na sklepowe półki w 1992 roku. Fabuła opierała się na między wymiarowym turnieju, w którym pojedynkowali się przeróżni wojownicy pochodzący z ośmiu różnych światów. Gra doczekała się wielu udanych kontynuacji. Ostatnio trafił na sklepowy półki Mortal Kombat X, który godnie reprezentuje wieloletnią serię.

Oprócz internetowej serii powstały również dwa kinowe filmy osadzone w uniwersum Mortal Kombat. Pierwszy z ich, zatytułowany po prostu Mortal Kombat, został wyreżyserowany przez Paula W.S. Andersona i ujrzał światło dzienne w 1995 roku. Film przez wielu uznawany jest za kultowy. Niestety obraz kontynuowany był przez znacznie gorszy Mortal Kombat: Unicestwienie. Należy też wspomnieć o dwóch telewizyjnych seriach – animowanej Mortal Kombat: Defenders of the Realm i produkcji live-action Mortal Kombat: Porwanie.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe New Line Cinema

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?