Jared Leto ponownie Jokerem. Nowe zdjęcia z planu Birds of Prey!

Jared Leto po raz drugi wcieli się Jokera w filmie należącym do DC Extended Universe. Amerykańskiego aktora przyłapano na planie Birds of Prey.

W sieci non-stop pojawiają się uchwycone ukradkiem sceny z planu zdjęciowego Birds of Prey, w którym jedną z głównych bohaterek jest Harley Quinn, ukochana Jokera z Legionu samobójców. Na najnowszych zobaczyć możemy między innymi scenę, w której Książe Zbrodni defenestruje rzeczy antybohaterki, a jeden z fotosów na Snapchacie udostępnił sam Jared Leto, co oznacza, że jeśli znajdzie się w ostatecznej wersji filmu, to po raz kolejny zobaczymy go w roli słynnego przeciwnika Batmana.

Zobacz również: Shazam! – recenzja kina familijnego od DCEU! 

View this post on Instagram

Jared Leto posted this on his Snapchat 👀 – #BirdsOfPrey #JaredLeto #TheJoker #DCEU

A post shared by Harley Quinn Updates (@harleymovienews) on

Poniżej galerie zdjęć z planu Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) przedstawiające wyrzucanie rzeczy Harley Quinn przez okno oraz fotografie Margot Robbie w innych scenach z filmu:

Akcja Birds of Prey rozgrywa się po wydarzeniach z Legionu samobójców. W filmie zobaczymy jak Harley Quinn dołącza do Black Canary, Huntress i Rene Montoi, by ochronić młodą Cassandrę Cain, która weszła w posiadanie diamentu należącego do przestępcy zwanego Black Mask.

Zobacz również: The Suicide Squad – Jai Courtney twierdzi, że powtórzy rolę Boomeranga

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W obsadzie znajdują się Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask).

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) mają trafić do kin 7 lutego 2020 roku.

Źródło: instagram.com / ilustracja wprowadzenia: materialy prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kec pisze:

Moim zdaniem gdyby dano Leto jakąś szansę to by udźwignął tą rolę. W Sucide Squad wycieli 90% jego scen i później to wyglądało tak jak każdy widział. Zresztą sam film to była tragedia i nie ma co się oszukiwać w takiej sytuacji wszyscy obrywają, a Leto grał najbardziej kultową postać więc i najbardziej mu się oberwało

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?