Jeff Goldblum chciałby filmu o Arcymistrzu

Thor: Ragnarok był powiewem świeżości w Kinowym Uniwersum Marvela. Film Taiki Waititiego wyróżniał się charakterystycznym poczuciem humoru, kolorytem i osobistym sznytem, jaki na filmie zostawił reżyser. Jedną z postaci, która to wszystko wnosiła był Arcymistrz, którego grał Jeff Goldblum.

Goldblum tak polubił postać Arcymistrza, że wyraził zainteresowanie odrębnym filmem o przygodach ekstrawaganckiego władcy Sakaar. Promując swój najnowszy film – Jurassic World: Upadłe królestwo – w programie Jimmy’ego Kimmela, Goldblum w takich sposób wypowiadał się o pracy nad ostatnim filmem o przygodach Thora:

Uwielbiam wszystkich ludzi pracujących dla Marvela z Kevinem Feige’em na czele, ale to reżyser, Taika Waititi, jest geniuszem! Pomógł stworzyć Flight of the Concords oraz film, w którym wszystko improwizowane, którym jest Co robimy w ukryciu. To świetny film!

Goldblum

Fot. ign.com

Zobacz również: Czarna Pantera – Michael B. Jordan otwarty na powrót do roli Killmongera

Wydaje się, że szanse na solowy film o Arcymistrzu są bardzo małe, ale popuśćmy wodze fantazji. Kto nie chciałby zobaczyć produkcji o Arcymistrzu oraz jego bracie, Kolekcjonerze? Goldblum i del Toro w komedii, a za kamerą Taika Waititi? To musiałoby się udać!

Fanów aktora informujemy, że Goldbluma można oglądać jeszcze w kinach w filmie Jurassic World: Upadłe królestwo, którego recenzję możecie przeczytać tutaj.

A jakie jest Wasze zdanie? Obejrzelibyście film, który byłby pewną odskocznią od wydarzeń ukazanych w Avengers: Wojna bez granic?

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: the-talks.com

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?