Jessica Jones – Trish w nowej zapowiedzi 3. sezonu

Jessica Jones startuje ze swoim finałowym sezonie już od jutra. Tymczasem pojawiło się kolejne wideo nakreślający ważny wątek.

Chodzi o kwestię Trish Walker (Rachael Taylor), która pod koniec ubiegłego sezonu zyskała upragnione supermoce. Zapowiedź daje nam pewne spojrzenie na to, jak potoczy się jej relacja z główną bohaterką.

Zobacz również: Marvel ponownie spróbuje wprowadzić Inhumans do uniwersum?

W 3. sezonie tytułowa postać zaakceptuje swoje moce i będzie chciała żyć jako superbohaterka. Nie będzie jednak czuć się w pełni komfortowo z tym, jak ludzie będą ją postrzegać. Z drugiej strony jej zwaśniona przyjaciółka, Trish, wreszcie posiada moce, które jej się objawiły po dramatycznych wydarzeniach w 2. sezonie. Nadal jednak czuć się będzie niepewnie. Na horyzoncie pojawi się natomiast groźny przeciwnik, Gregory Salinger (Jeremy Bobb). Superheroski będą musiały się zjednoczyć, by mieć z nim jakiekolwiek szanse.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?