Jeż Sonic- Nowy zwiastun przybliża odświeżony wygląd głównego bohatera!

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Sonic. Szybki jak błyskawica. Możemy w nim zobaczyć odświeżony wygląd popularnego jeża. Pierwszy koncept został skrytykowany przez fanów postaci.

Zwiastun znajdziecie poniżej:

W obsadzie filmu Jeż Sonic występują m.in.: Jim Carrey – Doctor Robotnik / Eggman, czyli arcywróg tytułowego bohatera; James Marsden – Tom Wachowski, oficer policyjny, który łączy siły z popularnym jeżem, w celu położenia kresu knowaniom wspomnianego przed chwilą antagonisty; Adam Pally – kolega po fachu rzeczonego stróża prawa; a także Tika Sumpter, Natasha Rothwell i Neal McDonough. Reżyserem obrazu jest Jeff Fowler.

Zobacz również: The Mandalorian – łowca nagród buduje swoją legendę w nowym spocie

Jeż Sonic będzie czerpał inspiracje z popularnej serii gier, koncentrując się na próbach pokonania złowieszczego Doctora Robotnika przez tytułowego jeża. Celem wspomnianego antagonisty jest zebranie wszystkich szmaragdów chaosu. Warto tutaj wspomnieć, że omawiany projekt to pierwsza próba przeniesienia na srebrne ekrany rzeczonej gierki. Jednakże sam Sonic zadebiutował już w kinach dwukrotnie. Pojawił się w animacji Ralph Demolka oraz przeboju Stevena Spielberga pt. Player One.

Produkcja trafi do kin 28 lutego 2020 roku.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Paramount

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?