John Krasinski i Emily Blunt dołączą do nowej Fantastycznej Czwórki?

Jak tylko Disney przejął zasoby należące do 20th Century Fox zaczęły się pojawiać domysły na temat tego, co zrobi Marvel Studios z odzyskanymi herosami. Coraz więcej mówi się o nowej Fantastycznej Czwórce, a według pewnych plotek studio rozpoczęło wstępne prace nad projektem.

Portal Geeks WorldWide informuje o potencjalnych angażach do nowej Fantastycznej Czwórki. Mają to być John Krasinski i Emily Blunt. Newsa podał dalej portal We Got This Covered. Krasinski miałby zagrać Reeda Richardsa, a Blunt Susan Storm. Portal zastrzega, że nie są to jedyni kandydaci do przytoczonych ról.

Krasinski i Blunt swego czasu byli już brani pod uwagę do występu w komiksowym widowisku. Warner Bros. chciało, żeby zagrali duet Arrow – Black Canary w nadchodzącym Birds of Prey.  Rozmowy jednak nie potoczyły się po myśli studia.

Fantastycznej

 Fot. Mat. prasowe

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – Thor śpiewa kawałek Johnny’ego Casha, czyli zabawne wideo z planu

Wielkim fanem powstania nowej Fantastic Four jest Peyton Reed (obie części Ant-Mana). Ujawnił on niedawno, że kiedyś starał się o nakręcenie swojej wersji przygód drużyny z Budynku Baxtera. W wyniku różnicy w wizjach artystycznych do realizacji filmu Reeda nie doszło. Ostatnio jednak w sieci pojawiły się informacje o tym, że reżyser rozmawiał już z Kevinem Feige’em na temat nowej adaptacji. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

Źródło: We Got This Covered/ Ilustracja wprowadzenia: Moviefone

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?