Johnny Depp nie zagra już więcej Jacka Sparrowa w Piratach z Karaibów!

A jednak stało się. Autor oryginalnego skryptu Piratów z Karaibów, Stuart Beattie, oficjalnie potwierdził w rozmowie z Daily Mail, że Johnny Depp kończy swoją karierę jako kapitan Jack Sparrow.

Myślę, że miał świetną serię. Co oczywiste, sprawił, że ta postać jest po prostu jego – żadna nie dała mu też tyle popularności – powiedział Beattie.

Dzieci z całego świata kochają go właśnie jako Jacka Sparrowa, więc sądzę, że był to dla niego świetny czas, dla nas zresztą też.

Johnny Depp

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Piraci z Karaibów mogą dostać reboot!

55-letni Depp wcielał się w słynnego niepoprawnego kapitana Czarnej Perły w przeciągu 15 lat, będąc głównym bohaterem każdej z 5 części, aż formuła powoli zaczęła się wyczerpywać w bardzo kiepsko przyjętej Zemście Salazara. Teraz Disney podejmie próbę stworzenia reboota.

Źródło: Daily Mail / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dino370pl pisze:

Oglądałem wszystkie części piratów z Karaibów. Po co najmniej 3-4 razy i moim skromnym zdaniem to jedyna seria która od pierwszej do ostatniej części trzyma klimat. Johnny Deep ma w tym największą za sługę. Rebood ma bardzo nikłe szanse pobić oryginał.

Daro pisze:

Nie ma żadnej szansy. Piraci z Karaibów bez Deepa to jak, se.x bez kobiety 😀

ŁYSY pisze:

Również widziałem kilka razy wszystkie części i wracam do nich przez Deepa. Jego postać tchneła w filmy to coś. Piraci z Karaibów bez niego? Dajcie sobie spokój w kręceniu czegokolwiek…

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?