Johnny Depp potwierdza swój udział w Fantastycznych Zwierzętach 3

16 listopada do kin trafi kontynuacja Fantastycznych Zwierząt i jak je znaleźć. Odtwarzający jedną z głównych ról, Johnny Depp potwierdził, że jego postać pojawi się również w trzeciej części serii.

W wywiadzie udzielonemu portalowi Collider Depp wyjawił, że zdjęcia do trzeciej części cyklu mają się rozpocząć w połowie przyszłego roku.

W serii spin-offów Harry’ego Pottera aktorowi przypadła rola głównego antagonisty cyklu-Gellerta Grindelwalda-czarnoksiężnika pragnącego by czarodzieje przejęli władzę nad światem.

Johnny Depp

Fot. Warner Bros.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda -bohaterowie na własnych plakatach

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Źródło: Collider/ Ilustracja wprowadzenia: Variety

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?