Joker – czy pojawia się scena po napisach?

Produkcja Todda Philipsa jest najgłośniejszą produkcją bazującą na komiksach od czasów Avengers: Endgame. Nie dziwi zatem, że wielu widzów, przyzwyczajonych do tego elementów w innych produkcjach superhero, zastanawia się, czy pojawią się sceny po napisach.

Okazuje się, że Joker jednak nie posiada takowej. Ma to sens, biorąc pod uwagę to, jak film wyróżnia się na tle reszty. Scen po napisach nie miał także chociażby Logan: Wolverine, który również celował w dojrzalsze struny.

Joker

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Joker – Warner Bros. odnosi się do zarzutów związanych z brutalnością filmu

Joker to film kryminalny o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja jest osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy. Film trafi do kin 4 października 2019 roku.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?