Joker otrzyma sequel reżyserowany przez Todda Phillipsa!

Mimo wcześniejszych zaprzeczeń, wygląda na to, że Joker doczeka się kontynuacji. Todd Phillips miał już podobno dostać pozwolenie na przygotowanie drugiego filmu.

Joker zarobił już ponad miliard dolarów i stał się niekwestionowanym fenomenem na całym świecie. Mieszane opinie krytyków nie zaszkodziły filmowi, który zyskał fanów także wśród osób spoza komiksowego kręgu. Nic dziwnego, że studio postanowiło więc skorzystać z ochoty Todda Phillipsa na kontynuowanie historii. Według serwisu Hollywood Reporter, reżyser otrzymał już zielone światło, mimo rygoru jakie studio Warner Bros. stosuje względem aktualnego planu produkcyjnego. Na razie mowa również o tylko jednym filmie jaki ukaże ponownie Jokera stworzonego przez Phillipsa i Joaquina Phoenixa.

Fot. kadr z filmu Joker

Zobacz również: Crisis on Infinite Earths – oto Kevin Conroy i Tom Welling!

Joker to jeden z największych sukcesów wśród filmów spod znaku DC. Oprócz niego, wśród tytułów powstałych po starcie DCEU, tylko Aquaman był wstanie przekroczyć barierę miliarda dolarów. Historia słynnego szaleńca z Gotham kosztowała jednak zaledwie 60 milionów. Oznacza to ogromny zysk dla studia, które do niedawna miało duże kłopoty ze swoimi adaptacjami komiksów.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Joker

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?