Joker – pierwszy zwiastun filmu o genezie największego przeciwnika Batmana!

Jak dotąd mogliśmy przede wszystkim przeglądać kolejne zdjęcia z planu oraz wstępne opisy fabuły. Teraz jednak wreszcie doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi Jokera.

A jest co oglądać. Zgodnie z wypowiedziami twórców szykuje nam się bardzo wnikliwa, a przy tym niezwykle niepokojąca geneza człowieka, który został doprowadzony do takiego szaleństwa, że stał się najgroźniejszym przestępcą w Gotham. Zobaczcie sami:

Zobacz również: Pierwszy plakat Jokera z Joaquinem Phoenixem już jest! Jutro zwiastun!

Film o Jokerze z Joaquinem Phoenixem w roli głównej ma być filmem kryminalnym o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja ma być osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy.

Reżyserem filmu jestTodd Phillips, pracujący razem ze Scottem Silverem (Fighter) nad scenariuszem. Jednym z producentów jest sam Martin Scorsese. Produkcja ma ruszyć we wrześniu w Nowym Jorku, a budżet filmu wyniesie około 55 milionów. Premiera Jokera została zaplanowana na 4 października 2019 roku. Film zmierzy się w kinie z Gemini Manem Anga Lee oraz The Woman in the Window z Amy Adams. Co ciekawe, wytwórnia Warner Bros. realizuje w tym samym czasie inny projekt poświęcony Jokerowi, w którym wystąpi Jared Leto.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?