Joker zbliża się do miliarda dolarów przychodu!

W przeciwieństwie do Terminatora, produkcja Todda Phillipsa nie zatrzymuje się i idzie od zwycięstwa do zwycięstwa.

Wiemy już, że Joker bez większych problemów przekroczy miliard dolarów. Na obecną chwilę zbierający bardzo wysokie noty film DC ma ponad 934 miliony dolarów na koncie, co wystarcza, by przebić m.in. Wonder Woman czy nawet Venoma. Jeżeli chodzi o inne produkcje superhero wytwórni, na pewno przebije jeszcze Mrocznego Rycerza (nieco ponad miliard dolarów przychodu), a jeżeli się gwałtownie nie zatrzyma, może pokonać nawet Aquamana (1 miliard 148 milionów dolarów), który zajmuje 22. miejsce na liście wszech czasów.

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – klęska w box office

Joker to film kryminalny o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja jest osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy. Film jest już dostępny w kinach.

Źródło: Box Office Mojo / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?