Jon Hamm zagra w reboocie komedii kryminalnej Fletch

Już niedługo Jon Hamm będzie miał szansę sprawdzić się w kolejnej roli komediowej. Aktor wcieli się w głównego bohatera nowej wersji filmu Fletch.

Bohater, którego pierwszy raz na ekranach zobaczyliśmy w 1985 roku powraca. Tym razem zagra go Jon Hamm. Reboot Fletch to jednak bardziej nieoczywista sprawa niż mogłoby się wydawać. Nowa wersja filmu będzie adaptować drugą część z serii książek o słynnym dziennikarzu. Twórcy wezmą na warsztat tytuł Confess Fletch. Główny bohater zostaje w nim uwikłany w serię zagadkowych morderstw. Nieszczęśliwie zostaje on również głównym podejrzanym śledczych.

Fot. AMC

Zobacz również: Samara Weaving dołącza do obsady serialu Nine Perfect Strangers

Reżyserią filmu zajmie się Greg Mottola. Wśród jego twórczości możemy znaleźć między innymi świetnie przyjętą komedię Supersamiec. Scenariuszem zajął się Zev Borrow. Jon Hamm oprócz angażu w głównej roli jest także współproducentem filmu. Aktor najbardziej znany jest ze swojego udziału w serialu Mad Men. W najbliższym czasie fani będą mogli go zobaczyć także razem z Tomem Cruisem w Top Gun: Maverick.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Danny Moloshok

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?