Jon Hamm zainteresowany rolą Batmana!

Podczas gdy nad DC wisi widmo porzucenia roli Batmana przez Bena Afflecka, coraz częściej mówi się o jego potencjalnych zastępcach. Wśród nazwisk przewinęło się niegdyś nazwisko Jon Hamm. Oto co aktor ma do powiedzenia w tej sprawie.

Jon Hamm od lat jest jednym z faworytów internautów do objęcia tej roli. Gwiazda Mad Mena postanowiła w wywiadzie dla The Hollywood Reporter wypowiedzieć się na temat potencjalnego zagrania Mrocznego Rycerza:

Wszystko zależy od scenariusza i opowiadanej historii. Jestem wielkim fanem komiksów z Batmanem. Czytałem je już w wieku dziewięciu lat albo nawet wcześniej i mam pojęcie o tym, co się w nich działo. Prawdopodobnie zmieściłbym się w kostium, musiałbym co nieco poćwiczyć, czego nie lubie, ale jestem pewny, że gdzieś tam jest interesująca wersja tej historii. Jeśli zate studio pewnego razu chciałoby mnie ukradkiem klepnąć w ramię i zapytać, czy jestem chętny, odpowiedziałbym: czemu nie?

Fot. mat. prasowe

Hamm, póki co nie brał udziału w filmie superbohaterskim, ale nawet jeśli Ben Affleck oficjalnie porzuci nietoperzą pelerynę, nieprędko może się to zmienić. Z pewnością swoim talentem aktorsko Jon dałby radę, ale jest rzecz, która może go na starcie dyskwalifikować w wyścigu o rolę, a mianowicie jego wiek. Podobno bowiem reżyser oraz scenarzysta filmu The Batman, Matt Reevesdo kreacji głównego bohatera szuka młodego aktora. Jak się wczoraj dowiedzieliśmy, jednym z potencjalnych kandydatów jest Kit Harrington znany fanom Gry o Tron.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?