Julia Wieniawa jako Kopciuszek. Zobacz zwiastun animacji Kopciuszek. Historia prawdziwa

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Popularna aktorka, piosenkarka i modelka do swojej filmografii dopisze nowy rozdział, a jest nim główna i tytułowa rola w dubbingu animacji Kopciuszek. Historia Prawdziwa. W sieci obejrzeć można zwiastun filmu oraz zakulisowy materiał z Julią Wieniawą.

Opis kinowy: Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret, który może wstrząsnąć światem baśni. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.

Zobacz również: Next Gen – kolorowy zwiastun animacji opartej na komiksie 7723!

Reżyserii obrazu podjęła się Lynne Southerland (Mulan 2, Droga do El Dorado). Scenariusz przygotował Francis Glebas (Król Lew, Alladyn, Pocahontas).

Kopciuszek. Historia prawdziwa w kinach od 5 października.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?