Jumanji 3 – gwiazda Zabójczej broni dołącza do obsady filmu!

Kontynuacja wydanego w 2017 roku obrazu pt. Jumanji: Przygoda w dżungli zebrała już naprawdę imponującą obsadę. Widzowie zatem niedługo na ekranach kin będą mogli ponownie zobaczyć Dwayne’a Johnsona, Jacka Blacka, Kevina Harta i Karen Gillan. Jednakże tym razem będą im towarzyszyć zupełnie nowe twarze. Mowa tutaj o niedawno ogłoszonych gwiazdach – Dannym DeVito i Awkwafinie, oraz ujawnionym dopiero wczoraj, Dannym Gloverze!

Danny Glover

Fot.: Columbia Pictures

Zobacz również: Alita: Battle Angel – azjatycki plakat filmu prezentuje obsadę widowiska! Materiał zza kulis!

Tak, to prawda. Nie musicie przecierać oczu z niedowierzania. Leciwy aktor, gwiazdor niezwykle udanej i cenionej przez widzów serii pt. Zabójcza broń, dołączył właśnie do obsady wyczekiwanego w ogromnym napięciu sequela Jumanji. Niestety nie ujawniono żadnych detali na temat roli rzeczonego weterana w omawianej produkcji.

Warto tutaj dodać, że reżyserią obrazu zajmie się twórca poprzedniej części, czyli Jake Kasdan. Premiera najnowszej odsłony została przewidziana na 13 grudnia tego roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Filmmuse Productions

 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?