Jurassic World 3- Laura Dern, Sam Neill i Jeff Goldblum powrócą do swoich ról!

Są tu fani  oryginalnego Parku Jurajskiego? To mamy dla was dobre wiadomości. Trzecia część Jurassic Worldu ma być mocno powiązana z kultowym filmem z 1993 roku. Laura Dern ogłosiła, że powróci do roli Dr. Ellie Sattler. Dodatkowo w obsadzie znajdzie się również Sam Neill, czyli odtwórca Dr. Alana Granta.

Poza wcześniej wspomnianymi aktorami w obsadzie znajdzie również Jeff Goldblum, który odegrał już małą rolę w drugiej części Jurassic World. Ponownie gwiazdami widowiska będą Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Za kamerą produkcji stanie Colin Trevorrow. Za skrypt odpowiadać będzie Emily Carmichael bazująca na pomysłach reżysera i Dereka Conolly’ego.

Jurassic

Fot. Universal

Zobacz również: The Last of Us 2 -poznaliśmy datę premiery i wszystkie wydania gry! Nowy zwiastun przedstawia starego znajomego!

Nie wiemy na razie, wokół czego będzie się kręcić główna oś fabuły. Druga część skończyła się wydostaniem stworzeń na wolność, co ma swoje konsekwencje w filmie krótkometrażowym Battle at Big Rock, który Universal udostępnił na swoim Youtubie dwa tygodnie temu.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Park Jurajski

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?