Jurassic World: Dominion – poznaliśmy datę wznowienia zdjęć!

Wygląda na to, że ekipa pracująca nad Jurassic World: Dominion jako pierwsza na terenie Wielkiej Brytanii skorzysta z rządowego pozwolenia na dalsze kręcenie.

Ale pracy będzie i tak sporo, zwłaszcza, że produkcja tego hitu została zatrzymana dość szybko. Co więcej, Universal wyłożyło 5 milionów dolarów dolarów na przedsięwzięcie odpowiednich środków w Pinewood Studios. Stan zdrowia ma być stale monitorowany, a największe gwiazdy przejdą nawet obowiązkową kwarantannę.

Sicario

Fot: Kadr z filmu Jurassic World

Zobacz również:

Nie wiemy na razie, wokół czego będzie się kręcić główna oś fabuły. Druga część skończyła się wydostaniem stworzeń na wolność, co ma swoje konsekwencje w filmie krótkometrażowym Battle at Big Rock, który Universal udostępnił na swoim kanale na Youtube. Być może pojawi się także serialowy spin-off. Natomiast premiera w USA będzie miała miejsce 2021 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?