Advertisement

Już dziś premiera Pół Wieku Poezji Później!

Na netflixowego Wiedźmina musimy poczekać jeszcze do 20 grudnia, jednak już dziś o 18:30 na YouTube obejrzymy fanowską produkcję inspirowaną prozą Andrzeja Sapkowskiego, czyli Pół Wieku Poezji Później.

Na film przyszło nam trochę czekać, bo pierwszy klaps na planie filmu padł już cztery lata temu, a premiera była wielokrotnie przekładana. Tym razem jednak film w końcu trafi na YouTube, gdzie obejrzymy go zupełnie za darmo. Zdecydowanie warto sprawdzić, gdyż choć produkcja nie posiada dużego budżetu, to twórcy podeszli do projektu z dużym zaangażowaniem, przez co efekt końcowy zapowiada się wyśmienicie.

Film obejrzycie już dziś, tj. 07.12.2019 roku o godzinie 18:30 na tym kanale: Pół Wieku Poezji Później – Alzur’s Legacy

Zobacz również: Wiedźmin – Netflix chwali się wersjami językowymi serialu! Michał Żebrowski podkłada głos!

Ćwierć wieku po pogromie rivijskim (ostatnich wydarzeniach z Sagi) zostaje zaatakowane Kaer Morhen, stare siedliszcze wiedźminów z cechu Wilka. Napaści przewodzi potężny wojownik – Agaius. Parę lat później z Aretuzy, świeżo odbudowanej szkoły czarodziejek, ucieka Ornella, podejrzewana o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za renegatką rusza Triss Merigold. Z pomocą ma jej przyjść stary bard Jaskier, jego bękarci syn, Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

Film będzie trwać około 80 minut.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Pół Wieku Poezji Później – Alzur’s Legacy

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?