the old guard background Advertisement

Kapitan Marvel – główna bohaterka walczy z Najwyższą Inteligencją w usuniętej scenie

Jednym z kluczowych momentów origin story Carol Danvers jest uwolnienie się jej spod władzy Najwyższej Inteligencji – bytu złożonego z najtęższych umysłów rasy Kree.

Pojawiło się specjalne wideo, w którym Kapitan Marvel staje do krótkiej walki z Najwyższą Inteligencją, która odpuszcza sobie przebieranki w postać graną przez Annette Bening. Nie jest to nawet ukończona wersja, jeżeli chodzi o wszelakie efekty specjalne.

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Akcja filmu Kapitan Marvel została osadzona w 1995 roku i przedstawia losy kobiety o imieniu Carol Danvers. Bohaterka jest byłym pilotem amerykańskich myśliwców, która następnie stała jedną z najsilniejszych w całej galaktyce superbohaterek. Kobieta dołączyła między innymi do Starforce, czyli elitarnego zespołu wojskowego Kree, zanim powróciła do domu z głową pełną pytań odnośnie jej przeszłości oraz tożsamości. Niestety bohaterka nie ma czasu należycie zastanowić się nad dręczącymi ją kwestiami, Ziemia bowiem wplątuje się w konflikt międzygalaktyczny, toczony pomiędzy dwoma, obcymi światami.

Najważniejsi członkowie obsady: Brie Larson – Carol Danvers / Kapitan Marvel; Samuel L. Jackson – Nick Fury; Ben Mendelsohn – Talos; Jude Law – Yon-Rogg; Gemma Chan – Minn-Erva; Lee Pace – Ronan, Clark Gregg – Coulson i Djimon Hounsou – Korath.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?