Karen Gillan zapowiada starcie z Thanosem oraz wypowiada się o 3 części Strażników Galaktyki!

Wytwórnia Marvel nareszcie ujawniła kilka detali na temat filmu Avengers: Endgame. Tak więc w sieci zawrzało, w końcu to jeden z najbardziej oczekiwanych obrazów roku 2019. Fani oczekują powrotu swoich ulubieńców i kontynuacji przedstawionej w poprzedniczce, wstrząsającej historii.

Fot.: Marvel, null

Zobacz również: Poznaj tytuł, datę premiery i zobacz pierwszy plakat nowego filmu twórcy animacji Twoje imię!

W rozmowie z magazynem People, Karen Gillan, czyli aktorka wcielająca się w postać Nebuli, z oczywistych powodów nie mogła zdradzić wiele na temat nadchodzącego, megawidowiska Mervela, lecz zapowiedziała konfrontację swojej bohaterki z jej znienawidzonym tatą – Thanosem, odgrywanym przez Josha Brolina.

Cóż mogę powiedzieć? Thanos to jej ojciec, więc Nebula będzie musiała się zmierzyć z poważnymi problemami, których źródłem będzie jej znienawidzony z całego serca tatuś.

Stwierdziła Gillan, po czym dodała:

Tak, to jest pewne na 100%.

Słowa aktorki można interpretować na różne sposoby. Może ona mówić o fizycznym pojedynku ze swoim filmowym ojcem, co nie było niespodzianką, biorąc pod uwagę charakter Nebuli i jej nienawiść do Thanosa. Z drugiej strony, bohaterka może zmierzyć się w produkcji ze znacznie bardziej osobistym, a co za tym idzie, emocjonalnym problemem, którego źródłem będzie właśnie bezwzględny tytan.

Gillan również wypowiedziała się o kolejnym filmie z serii Strażnicy Galaktyki, który po wyrzuceniu Jamesa Gunna ze stanowiska reżysera stanął pod dużym znakiem zapytania.

Nasz reżyser nie będzie już dłużej z nami, niemniej jestem podekscytowana możliwością kontynuowania historii przedstawionej w dwóch częściach Strażników Galaktyki i dostarczenia jej naszym fanom. To jest dla mnie zdecydowanie najważniejsze. Nie wiem, kiedy film pojawi się w kinach, lecz istnieje już do niego scenariusz. Być może nawet udało mi się do niego zajrzeć, ale nie mogę na razie nic więcej powiedzieć.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?