Kinowe emocje na placu Europejskim – sierpniowy program Kina Letniego

Piękna pogoda, wygodne leżaki i dobre kino –  tak zapowiada się sierpień w Kinie Letnim na placu Europejskim. Pokazy pod gołym niebem będą odbywać się aż trzy razy w tygodniu. W środy będzie można zobaczyć najlepsze filmy dokumentalne ostatnich lat, w czwartki – największe kinowe hity, a w niedziele – filmy animowane dla najmłodszych.

Sierpniowy program filmowy Kina Letniego jest bogaty i zróżnicowany. W sekcji filmów dokumentalnych prezentowanych o 20.30 znalazły się takie tytuły, jak muzyczny Sugar man przybliżający przejmującą biografię piosenkarza Sixto Rodrigueza czy Wyjście przez sklep z pamiątkami w reżyserii człowieka – legendy, artysty Banksy’ego. Czwartkowe wieczory to z kolei gratka dla fanów kina hollywoodzkiego. To świetna okazja, aby od godziny 20.30 nadrobić zaległości albo przypomnieć sobie takie produkcje jak trzymający w napięciu Czarny łabędź z Natalie Portman w roli primabaleriny czy zabawną Boską Florence o kontrowersyjnej śpiewaczce, w której rolę brawurowo wcieliła się Meryl Streep.

Z kolei w każdą niedzielę o godz. 16.00 będzie można obejrzeć produkcje, które rozbawią zarówno dzieci, jak i dorosłych. W repertuarze znalazły się najlepsze filmy animowane ostatnich lat, takie jak Małpy w kosmosie o szympansach wysłanych na planetę pełną kosmitów, czy Paddington o dzielnym i niezwykle uprzejmym misiu mieszkającym w Londynie.

Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco, a partnerem i sponsorem firma Samsung, producent telewizorów QLED. Wstęp na projekcje jest bezpłatny.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka – 1. sezon Castle Rock

Sierpień w Kinie Letnim – repertuar:

Hity filmowe

2 sierpnia: Marsjanin

9 sierpnia: Czarny Łabędź

16 sierpnia: Birdman

23 sierpnia: Boska Florence

30 sierpnia: Egzamin

Filmy dokumentalne

8 sierpnia: Sugar Man

15 sierpnia: Wyjście przez sklep z pamiątkami

22 sierpnia: Yes-Meni naprawią świat

29 sierpnia: Kumare. Guru dla każdego

Filmy animowane

5 sierpnia:  Artur i Minimki 3

12 sierpnia: Astro Boy

19 sierpnia: Małpy w kosmosie

26 sierpnia: Pszczółka Maja

2 września: Paddington

Smart Pack, czyli rozrywka szyta na miarę 

Świetne kino na dużym ekranie dostępne jest na wciągnięcie ręki także w warunkach domowych. Wystarczy telewizor o dużej przekątnej*– 55, 65, 75 cali – i dostęp do Internetu. Za pośrednictwem serwisów VoD widzowie zyskają dostęp do ogromnej filmowo-serialowej biblioteki, a ulubione produkcje obejrzą kiedy zechcą i w świetnej jakości.

W tym roku widzowie kupujący m.in. QLED TV zyskują nie tylko świetny sprzęt, ale w prezencie otrzymują także możliwość skorzystania z bogatej oferty VoD. Mogą wybrać 4 spośród 7 aplikacji: HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), Filmbox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy). Regulamin promocji i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.smartpack2018.samsung.pl.

*Promocją Samsung Smart Pack 2018 objęte są wszystkie telewizory serii QLED z 2018 roku oraz tegoroczne telewizory Samsung o przekątnej powyżej 65 cali.

Źródło: Samsung, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?