Kit Harington potencjalnym Batmanem?!

Poniższe informacje nie są w żaden prawomocny sposób potwierdzone, jednak stanowiłyby ciekawy zwrot w kwestii obsadzenia roli obrońcy Gotham. Fakt faktem, Kit Harington stanowiłby dosyć ciekawą opcję.

Portal Revenge of the Fans zamieścił informację, jakoby trzy miesiące temu zostało zaplanowanie stworzenie graficznej demonstracji sprawdzającej, jak w trykocie Batmana wyglądałby właśnie Harington. Oczywiście na tym póki co kończą się dalsze spekulacje odnośnie tego aktora, więc nie wiemy, czy po tej domniemanej prezentacji będzie nadal brany pod uwagę. Zwłaszcza, że do takiej samej sytuacji miało dojść z jeszcze innym aktorem, którego tożsamości póki co nie znamy.

Harington

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Showrunnerka serialowego Wiedźmina zrobiła sobie przerwę od Twittera z powodu ataków internautów

Prawdopodobnie możemy wyrzucić z równania Jake’a Gyllenhaala, który wybrał rolę Mysterio w Spider-Man: Far From Home. Ben Affleck również raczej należy do przeszłości, zwłaszcza, że w obecnej chwili dołożyły się jego problemy z alkoholem.

Chcielibyście, żeby Jon Snow z Gry o tron wcielił się w Bruce’a Wayne’a?

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?