Kolejne Jumanji w drodze?!

Jak można się było spodziewać, Jumanji: Następny poziom nie będzie ostatnią produkcją poszerzającą kultową franczyzę.

Jake Kasdan, który wyreżyserował obie poprzednie części odnowionego Jumanji, podczas wywiadu dla portalu Collider przyznał, że rozmawia z producentami nad następną odsłoną serii. Nie są to jednak jeszcze zaawansowane rozmowy – po pierwsze przez wzgląd na obecną sytuację z pandemią, po drugie zaś przejmie projekt tylko wtedy, gdy zadowoli go fabuła.

Jumanji 3 nadciąga

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Jumanji: Następny poziom – recenzja kolejnego filmu o tajemniczej grze

Opis poprzedniej części: Jumanji: Następny poziom to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Obsada powstającego sequela: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Alex Wolff, Madison Iseman, Ser’Darius Blain, Morgan Turner, Nick Jonas, Rhys Darby, Danny DeVito, Awkwafina, Danny Glover i Dania Ramirez. Premiera odbędzie się 13 grudnia.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?