Koma – making of filmu o śpiączce w konwencji science-fiction

Koma to zapowiadana od 2016 roku rosyjska superprodukcja science-fiction, której zapowiedź trzy lata temu zrobiła furorę w Internecie. Teraz w sieci pojawił się materiał wideo przedstawiający powstawanie filmu. Obraz trafi również w tym roku do kin w Rosji.

Intencją filmu jest przedstawienie za pomocą konwencji science-fiction, tego co rozgrywa się umyśle osoby pogrążonej w głębokiej śpiączce. Konkretnie zaś opowie o młodym i utalentowanym architekcie, który po tajemniczym wypadku trafia do dziwnego świata, który tylko częściowo przypomina rzeczywistość, bowiem nie obowiązują w nim żadne prawa fizyki. Bohater filmu będzie musiał nauczyć się zasad tego miejsca oraz znaleźć wyjście powrotne do świata realnego.

Zobacz również: The Coma – grafiki koncepcyjne interesującego projektu sci-fi

Reżyserem kosztującego ok. 4 miliony dolarów projektu jest Nikita Argunov. W obsadzie znajdują się Rinal Mukhametov, Anton Pampushnyy, Lyubov Aksyonova i Aleksey Serebryakov.

Koma zadebiutuje w rosyjskich kinach 19 września.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?