Advertisement

Kontynuacja Czarownicy zmierza na plan! Poznaj oficjalną obsadę!

Walt Disney Pictures ogłosił, że produkcja kontynuacji Czarownicy właśnie się rozpoczęła.

W swoich rolach powrócą Angelina Jolie oraz Elle Fanning jako tytułowa czarownica oraz Księżniczka Aurora. Oprócz nich na ekranie ponownie pojawią się Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple oraz Lesley Manville. Z nowych twarzy z kolei zobaczymy Michelle Pfeiffer, która wcieli się w Królową Ingrith, Chivetela Ejiofora, Eda Skreina, Roberta Lindsaya, a także Harrisa Dickinsona, któremu przypadnie rola Księcia Filipa.

Fot. Walt Disney Pictures

Ponadto, wcielające się w główne role w filmie aktorki umieściły wspólne zdjęcie w serwisie Instagram, którym potwierdzają dobrą atmosferę na planie sequela.

It's bring your mom to work day on the #Maleficent2 set!!!!! ✌🏼

A post shared by Elle Fanning (@ellefanning) on

Reżyserem filmu jest Joachim Rønning odpowiedzialny m. in. za piątę część Piratów z Karaibów. Scenarzystami z kolei zostali Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue oraz Noah Harpster.  Akcja Czarownicy 2 rozgrywać ma się kilka lat po wydarzeniach z części pierwszej i jeszcze raz poruszy złożoną relację pomiędzy tytułową bohaterką, a przyszłą królową.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?