Kożuchowska niczym Lisbeth Salander na pierwszym zdjęciu filmu Vegi!

Małgorzata Kożuchowska znana przede wszystkim z ról w serialach M jak Miłość oraz Rodzinka.pl doczekała się całkiem nowego image’u za sprawą Patryka Vegi!

Niecały miesiąc temu informowaliśmy Was, że Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w kolejnym filmie Patryka Vegi z akcją osadzoną we Wrocławiu. Dzisiaj znamy już tytuł produkcji, który brzmi Plagi Breslau, a także pojawiło sie pierwsze zdjęcie aktorki z planu. Post na instagramie wywołał niemałe poruszenie wśród komentujacych za sprawą metamorfozy, jaką przeszła aktorka.

Film w reżyserii i na podstawie scenariusza Vegi ma opowiedzieć o grasującym w mieście seryjnym zabójcy. W obsadzie mają pojawić się takie nazwiska jak wspomniana Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska oraz Andrzej Grabowski. W filmie nie zobaczymy natomiast twarzy znanych z poprzednich dokonań Vegi, takich jak Stramowski, Warnke, Dygant, Bołądź, czy Fabijański. Tych aktorów prawdopodobnie zobaczymy w drugiej części trylogii Kobiet Mafii, której premiera planowana jest na Walentynki 2019 roku.

Źródło: instagram / Ilustracja wprowadzenia: TVN/Adam Pluciński/MOVE

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?