Kraina cudów – pełne wizualnych fajerwerków oraz humoru zapowiedzi animacji!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała kolejne zapowiedzi swojej pomysłowej animacji pt. Kraina cudów. Krótkie zwiastuny to przede wszystkim festiwal efektów wizualnych okraszony całkiem przyzwoitym humorem. W związku z tym, jeszcze mocniej polecam Wam obejrzenie udostępnionych zapowiedzi. Naprawdę warto.

Zobacz również: Topielisko. Klątwa La Llorony – zwiastun nowego horroru z uniwersum Jamesa Wana!

Opis dystrybutora (kino): June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra… June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek. Dziewczynka łączy siły z niezwykłymi zwierzakami, by ocalić park i przywrócić jego cudowną atmosferę.

Scenariusz filmu sporządzili Josh Appelbaum i André Nemec na podstawie historii opracowanej przez nich samych wraz z pomocą Roberta Gordona.

Animowane widowisko może się poszczycić następującą obsadą głosową: Jennifer Garner, Matthew Broderick, John Oliver, Mila Kunis, Kenan Thompson, Ken Jeong, Norbert Leo Butz, Brianna Denski i Ken Hudson Campbell.

Kraina cudów pojawi się oficjalnie w polskich kinach już 10 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?