Kraina lodu 2 do obejrzenia na platformach streamingowych

Kraina lodu 2 dała więcej przychodów w kinach niż jakakolwiek inna animacja Disneya. Nie dziwią zatem przeniesienie jej do innych mediów, szczególnie w tym okresie.

Oczywiście znajduje się już ona na platformie Disney+, jednak bez polskiej wersji językowej, jako że w naszym kraju jeszcze nie funkcjonuje. Na taki seans możemy sobie jednak pozwolić dzięki platformie SVOD Rakuten. Za wypożyczenie lub zakupienie Krainy lodu 2 zapłaciły 49,99 złotych.

Zobacz również: Bajki 2019 – Ranking najlepszych filmów dla dzieci!

Kraina lodu 2, sequel animacji z 2013 roku tym razem zabierze widzów w podróż do starożytnych i tajemniczych krain. Elza razem z siostrą i przyjaciółmi będzie musiała odkryć źródło swoich magicznych mocy. Stawką jest oczywiście bezpieczeństwo królestwa Arendelle. Premiera filmu wyznaczona była na 22 listopada.

Źródło: Rakuten / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?