the old guard background Advertisement

Kraina Lodu 2 na nowym zwiastunie

Nowa animacja Disneya jest już blisko premiery i promocja rusza pełną parą. Kraina Lodu 2 właśnie otrzymała kolejny zwiastun.

W kolejnym fragmencie popularnej animacji możemy obserwować jak wiele graficznych fajerwerków przyszykował dla widzów Disney. Koniec z pustymi tłami pierwszej części czy pastelową przyrodą. Nowy zwiastun pokazuje, że Kraina Lodu 2 ma być wizualnym majstersztykiem. Zadanie to spełnia bardzo dobrze, ponieważ łączy najlepsze ujęcia poprzednich teaserów oraz dokłada nowe sceny, w których możemy zobaczyć chociażby atak gigantów.

Zobacz również: Robert Downey Jr. rozmawia ze zwierzętami w pierwszym zwiastunie filmu Dolittle!

Sequel animacji z 2013 roku tym razem zabierze widzów w podróż do starożytnych i tajemniczych krain. Elza razem z siostrą i przyjaciółmi będzie musiała odkryć źródło swoich magicznych mocy. Stawką jest oczywiście bezpieczeństwo królestwa Arendelle. Premiera filmu wyznaczona jest na 22 listopada.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kraina Lodu 2

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?