Advertisement

Król Lew – oto Miłość rośnie wokół nas w interpretacji polskich wykonawców!

Polski oddział Disneya także ma swoje pomysły na promocję nowej produkcji.

Z okazji zbliżającej się premiery filmu Król Lew nasi wykonawcy stworzyli swoją wersję ponadczasowego hitu pt. Miłość rośnie wokół nas. Nie jest to literalny cover, tylko pewnego rodzaju wariacja znanego utworu. Do współpracy zaproszeni zostali Krzysztof Zalewski,Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz oraz Vito.

Zobacz również: Król Lew – pojawiły się pierwsze recenzje! Póki co rozczarowanie

Simba to młody następcą tronu, którego ojcem jest król Mufasa. Nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się jednak z jego narodzin. Następcą Mufasy miał być jego brat – Skaza, który nie odpuści dopóki nie zdobędzie należnej mu władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany. Pozostaje jednak wierny naukom swojego ojca, Mufasy, biorąc do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Król Lew będzie miał swoją premierę 19 lipca 2019 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?