Krzysiu, gdzie jesteś? – nowy, międzynarodowy plakat kolejnego dzieła Disneya!

Wytwórnia Walt Disney Studios opublikowała międzynarodowy plakat promujący jej nadchodzące wielkimi krokami widowisko, a mowa tutaj o obrazie zatytułowanym Krzysiu, gdzie jesteś?! Grafika ukazuje głównego bohatera produkcji razem z jego nietypowym przyjacielem. Kolejny raz mamy do czynienia z dobrze zastosowaną symboliką, ponieważ plakat stanowi pomysłowe zestawienie dzieciństwa oraz dorosłości tytułowego mężczyzny.

Walt Disney Pictures

Zobacz również: Drapacz chmur – nowy zwiastun pełnego napięcia thrillera!

W tej pełnej ciepła oraz otuchy przygodzie live action spod ręki Disneya, tytułowy, młody chłopiec, który uwielbiał wybierać się na wyprawy po Stumilowym Lesie z bandą sympatycznych i oddanych zwierzaków, dorósł oraz niestety stracił to coś. Teraz, jego dawni podopieczni muszą wybrać się w niebezpieczną podróż do naszego świata, w celu pomocy Christopherowi Robinowi, a co za tym idzie, podejmują się próby przypomnienia mu, jakim był szczęśliwym i ciekawskim dzieckiem.

Ewan McGregor (Piękna i Bestia) wcieli się w dorosłego Christophera Robina. Na ekranie towarzyszyć mu będą Haley Atwell (Agentka Carter) jako Evelyn, czyli żona wspomnianego bohatera oraz Mark Gatiss w roli Gilesa Winslowa, a więc szefa rzeczonego protagonisty.

Oczywiście w obrazie nie zabraknie bohaterów ze Stumilowego Lasu. Głosu zwierzęcym postaciom użyczą: Jim Cummings (Kubuś Puchatek), Chris O’Dowd (Tygrysek), Nick Mohammed (Prosiaczek), Brad Garrett (Kłapouchy), Peter Capaldi (Królik), Sophie Okonedo (Kangurzyca) i Toby Jones (Sowa).

Reżyserią obrazu zajął się Marc Forster. Scenariusz dostarczyła Allison Schroeder. Produkcja Krzysiu, gdzie jesteś? zadebiutuje w polskich kinach już 17 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?