Kuba Wojewódzki ponownie w dubbingu. Zwiastun Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru

Na początku przyszłego roku w polskich kinach pojawi się francuska animacja Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru. Kino Świat zaprezentował pierwszy polski zwiastun filmu o słynnych Galach.

W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Pod przeciwnika protagonistów – złego druida – głos podłoży telewizyjny showman Kuba Wojewódzki. Gwiazdę TVN-u ostatni i jedyny raz usłyszeć w dubbingu można było w 7 krasnoludkach – Historii prawdziwej z 2004 roku. Autorem dialogów w polskiej wersji jest Jakub Wescile.

Zobacz również: Premiera nowego filmu z serii Tomek i Przyjaciele już w sobotę na kanale Mini Mini+!

asteriks i obeliks

fot. materiały prasowe

Oficjalny opis: Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

Reżyserami projektu jest duet Alexandre Astier – Louis Clichy. Scenariusz przygotowali Alexandre Astier, René Goscinny i Albert Uderzo.

Polska premiera Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magicznego Wywaru już 18 stycznia 2019 roku!

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube.com [Rafał Zawierucha dostał numer od Margot Robbie zapisany na ręce! [Kuba Wojewódzki]]

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?