Kyle Richards powróci w Halloween Kills

Aktorka znana z pierwszej odsłony serii Halloween powróci w jej kontynuacji. Kyle Richards pojawi się w nadchodzącym Halloween Kills.

Po ogromnym sukcesie nowego Halloween z 2018 roku, twórcy chcą iść za ciosem. Film zarobił ponad 250 milionów przy budżecie sięgającym zaledwie dziesięciu, więc nic dziwnego, że zdecydowano się na kontynuację. Podczas gdy w Halloween jedną z głównych atrakcji był powrót Jamie Lee Curtis, tym razem oprócz niej na ekranie pojawi się również Kyle Richards. Aktorka ta także występowała w pierwszej części serii. Wtedy jednak była dzieckiem, a teraz zobaczymy ją jako dorosłą kobietę. Pojawia się więc pytanie, jakie wydarzenia znów zwiążą jej los z bohaterką graną przez Curtis. Na razie szczegóły fabularne nie są jednak znane.

Zobacz również: Last Night in Soho od Edgara Wrighta z pierwszym zdjęciem

Jamie Lee Curtis stwierdziła również, że w kolejnej odsłonie serii powróci więcej bohaterów znanych z części z 1978 roku. Nie podzieliła się jednak wiedzą o jakie postacie chodzi.

Za reżyserię Halloween Kills odpowiada David Gordon Green, który zajął się również poprzednią odsłoną. Premiera filmu przewidziana jest na 16 października 2020 roku. W planach jest również trzeci film – Halloween Ends. Nazwa zwiastuje koniec serii, lecz czy tak będzie zdecyduje najprawdopodobniej wynik box office. Ends w kinach pojawi się w 2021.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: Kevin Winter

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?