Lady Gaga zagra w aktorskiej Małej Syrence?

Disney szykuje aktorską wersję klasycznej Małej Syrenki. O całym  projekcie wiadomo niewiele, ale po sieci krąży mnóstwo spekulacji i plotek.

Według informacji portalu The Dislnsider w najnowszej Małej Syrence ma wystąpić Lady Gaga (Narodziny Gwiazdy).  Piosenkarka ma zagrać złowrogą wiedźmę Urszulę, główny czarny charakter widowiska. Disney nie skomentował tych rewelacji.

Jeżeli te informacje się potwierdzą, to jest szansa, że najnowsza wersja klasycznej bajki Disneya będzie musicalem najwyższych lotów. Przypomnijmy, że w roli Ariel ma wystąpić Zendaya, a za kamerą stanąć Rob Marshall, twórca takich hitów jak Chicago czy Tajemnice Lasu.

Lady Gaga w nowej wersji Małej Syrenki?

Fot. Disney

Zobacz również: Zendaya zostanie Małą Syrenką?

Bohaterką filmu jest Ariel- syrenka, która marzy o tym, żeby odrzucić życie pod wodą i stać się częścią świata ludzi. Zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która przemienia Ariel w człowieka, ale w zamian zabiera jej najcenniejszy dar – przepiękny głos. Dziewczyna będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół – Sebastiana i Florka – aby poradzić sobie w nowych warunkach  i ustabilizować sprawy w obu światach.

Źródło: ScreenRant/ Ilustracja wprowadzenia: Mat.prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?