Last Christmas – Emilia Clarke i Henry Goldig w komedii romantycznej

Last Christmas to nowy film Paula Feiga. Komedie romantyczne wracają do łask?

Last Chrismas to ponadczasowa i uwielbiana piosenka zespołu Wham!, a od ósmego Listopada – nowy film Paula Feiga. Film dzieli z nią swoją nazwę, ale nie tylko. Pojawią się w nim niepublikowane dotąd materiały muzyczne George’a Michaela, sławnego wykonawcy tego utworu. Film bez wątpienia będzie dużym hitem ze względu na ścieżkę muzyczną, a także gwiazdorską obsadę.

Zobacz Również: Little Women – nowa adaptacja Małych kobietek na pierwszym zwiastunie!

Kate, główna bohaterka grana przez Emilię Clarke jest wyjątkowym nieudacznikiem. Pracując jako pomocnik Świętego Mikołaja poznaje uroczego Toma, postaci granej przez Henry’ego Goldinga. Choć jest bardzo sceptycznie nastawiona w stosunku do mężczyzny, Tom z czasem zmienia jej zobojętniałą perspektywę patrzenia na świat. Trailer pozostawia w zaciekawieniu i zauroczeniu postaciami.

Komedie romantyczne ostatnimi laty nie cieszyły się uznaniem, ze względu na złą sławę nudnych i nieskłaniającymi do myślenia. To się zdaje zmieniać, patrząc na zarobki takich filmów jak Bajecznie bogaci azjaci, w którym grał m. in. Henry Goldig.

Film dotyka temat bezdomności oraz rozpadu rodziny, a te tematy były również poruszane przez George’a Michaela, więc dobór muzyki do filmu nie jest przypadkowy. Reżyser Paul Feig zalicza swój film do kategorii dramato-komedii romantycznej. Feig zdążył już wyreżyserrować kilka udanych komedii. Last Christmas ma szansę wskrzesić popularność świątecznych komedii romantycznych.

Żródło: screenrant.com | Żródło obrazka: pedestrian.tv

Hip-Hopowa głowa, fan fantastyki i w ostatnim czasie filmów o dystopijnej przyszłości, miłośnik muzyki.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?